Нааййййс! Днес, Bethesda най-накрая обявиха заглавието по което Arkane Studios работят (на миналия QuakeCon беше обявено, че студиото вече е собственост на Beth)! За пропусналите, Arkane Studios са авторите на Arx Fatalis, Dark Messiah of Might & Magic, и така и не излязлата The Crossing.
Тъ, новата игра на студиото ще се казва Dishonored и малкото което знаем за нея е, че ще бъде first-person action game + имиджа от корицата на Game Informer:
Особено интересно е, че по проекта работи Harvey Smith който е един от основните умове зад първите две Deus Ex игри, и… Виктор Антонов а.к.а. човека създал City 17 от Half-Life 2!
Повече инфо по темата почти няма, като очевидно детайли ще бъдат разкривани поетапно в специалния Game HUB в GI. И въпреки, че към момента не знаем почти нищо, няма как да не съм развалнуван защото в моето съзнание, Arkane Studios са едни много талантливи хора, които са дали на света две много интересни и определено различни игри – Arx Fatalis и Dark Messiah of Might & Magic. Пък и в екипа има Българин!
Дебна за повече инфо.










deyannn
8 юли, 2011 at 11:49 am
Атанасов или Антонов е последно?
Strangera
8 юли, 2011 at 11:51 am
Note to self: Да не пиша постове като ми се спи. Антонов е
Fixed.
aqdrk
8 юли, 2011 at 3:49 pm
Хаха, първта ми реакция гледайки арта беше Халф 2 и Виктор
Nice.
Red Master FFX
8 юли, 2011 at 6:54 pm
Те докато я изкарат .. ехее хе ..
Lwerewolf
9 юли, 2011 at 2:53 pm
О не това бъги не прилича на патрулката от HL2, нито влака, не изобщо…
Art стилът е POWER. Евала за новината! Ако играта наистина прилича на това тъкмо ще видя HL2 както първоначално си го представях
WildBeast
11 юли, 2011 at 2:05 pm
Виктореее, Виктореее… Какво вършиш бе мамка му стара… Мястото ти е във VALVe, а не с някакви странични ламеружки студиа… Арт стила ти е за Half-Life и никъде другаде. Потресен съм от тази новина! Тоя човек ме разочарова… Вместо да работи с VALVe по Half-Life 3 той ми се хвърля със същия си стил при друго студио.
Strangera
11 юли, 2011 at 3:18 pm
Лол… Вие с Виктор Антонов явно се познавате доста добре, щом си позволяваш да му даваш такива съвети?
WildBeast
11 юли, 2011 at 5:19 pm
Не се познавам с него, ама наистина тая новина ме шокира… За мен Half-Life стила трябва да си остане уникален, а в случая вече няма да е… Както и да е, всеки си има различно мнение върху този въпрос и това е моето.