Само да обърна внимание, че от вчера та чак до 24 март, докато играете Diablo III ще получавате +50% бонус експириънс (стаква с оставалите бонуси които може да имате)!

Т.е. ако още не сте пробвали пач 2.0.1 (който е супер оусъм) имате още една причина да тествате преди идването на Diablo III: Reaper of Souls.
Между другото ако сте пропуснали новите неща в пач 2.0.1, ето видео:
» Към видеото »
Етикети: blizzard, Blizzard Entertainment, d3, Diablo 3, Diablo III, Diablo III: Reaper of Souls, Diablo III: Reaper of Souls - Collector’s edition, Paragon 2.0, Reaper of Souls, RoS
Само искам набързо да споделя, че след пач 2.0.1, Diablo III отново е… супер фън.

Както може би знаете, пач 2.0.1. (които излезе миналата седмица) е големия пач преди Reaper of Souls който променя и добавя ужасно много неща към играта. Аз лично планирах да изчакам експанжъна преди да седна да цъкам отново, но в петък се прилъгах да пусна играта… и сега не мога да спра.
Принципно основните неща са описани тук, но акцентите за мене са:
– Loot 2.0 е супер – играта вече дропва адекватни предмети свързани с геройчето Ви и… наистина има смисъл да си цъкаш;
– Paragon 2.0 – новата парагон система е чудесна, а нивата се дигат значително по бързо и приятно;
– Дребните неща – Blizzard са променили ужасно много дребни неща превръщайки играта… да знам че сме го чували и преди – в това което Diablo III трябваше да бъде. 🙂
В общи линии това което искам да Ви кажа е – пуснете си „новото“ диабло (знам че го имате) – заслужава си! 🙂
UPDATE: Ето видео в което Bliz обясняват новите неща около пача:
» Към видеото »
Етикети: blizzard, Blizzard Entertainment, d3, Diablo 3, Diablo III, Diablo III: Reaper of Souls, Diablo III: Reaper of Souls - Collector’s edition, Paragon 2.0, Reaper of Souls, RoS
Време е да продължим с раздаването на безплатни игри. 🙂 Победителя от миналата седмица е AlwaysLoveYou! Той получава код за играта Alan Wake’s American Nightmare. Честито!
Заради излизането на Renegade-X и Command & Conquer носталгията, следващата игра която ще подарявам е Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising [Steam Link]

Всичко което трябва да направите за да имате шанс да спечелите код за Red Alert 3 – Uprising, е да оставите коментар под тази статия преди 23:59 на 6 март (четвъртък). Победителя ще бъде избран на произволен принцип и обявени идния петък (7 март).
Разрешено е едно участие на човек. Като организатор на “промоцията” си запазвам правото да дисквалифицирам некоректни участия.
Ако имате кодове които са Ви в плюс и искате да ги дарите за томболата, може да ми ги изпратите през тази форма. Ако кодовете са от някое от новите Humble Bundle предложения, ще трябва да използвате Gift опцията и да ми пратите директно Gift линка (повече инфо тук).
Успех.
Етикети: C&C, Command & Conquer, Command & Conquer: Red Alert 3, Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising, Game of the week, Red Alert 3, Uprising
Ако сте фенове на Mad Catz и Titanfall сигурно знаете, че „лудите котки“ правят официалната периферия на играта.

Все пак, ако още не сте ги видели, продуктите са:
• Mad Catz Tritton Titanfall Kunai [159 лв.]
• Mad Catz Titanfall F.R.E.Q. 4D [259 лв.]
• Mad Catz Titanfall R.A.T. 3 [159 лв.]
• Mad Catz Titanfall S.T.R.I.K.E. 3 [259 лв.]
• Mad Catz Titanfall G.L.I.D.E. 3 [35 лв.]
Въпросните се очакват в БГ на 14.03.14 когато пристига и играта.
Ето видео в което може да видите продуктите в действие:
» Продължи нататък »
Етикети: F.R.E.Q. 4D, G.L.I.D.E. 3, Mad Catz, R.A.T. 3, S.T.R.I.K.E. 3, Titanfall
Изглежда, че Razer са добавили една доста приятна и полезна опция към Razer Game Booster апликацията си.
Въпросната програма, вече има опция за автоматичен back up на save game файлове!

Към този момент, програмата има автоматична поддръжка на над 2 000 игри (списък тук) а ако някоя игра не е в списъка, можете да добавяте и save-овете ръчно!
Повече информация и линкове за сваляне в razerzone.com/gamebooster!
Аз лично не ползвам Razer Game Booster защото нямам нужда от програма която да ми оптимизира PC-то, но „Save Game Manager“-а е нещо което ще ме накара да инсталирам апликацията отново.
Тези дни ще тествам, и ще докладвам какво е положението.
Етикети: Game Booster, Give Your Game a Boost, IObit Game Booster, Razer, Razer Game Booster, Save Game Manager, savegame
Помните ли остро безсмислената услуга Call of Duty Elite?
И да не я помните, няма значение – Activision обявиха, че на 28-ми февруари въпросната спира да съществува.

Предвид факта, че услугата винаги е изглеждала като нещо направено просто защото „и другите имат такова“, не съм никак изненадан и със сигурност няма да плача за спирането и. 😀
Сбогом Call of Duty Elite.
Етикети: Activision, Activision Blizzard, Call of Duty Elite, CoD, COD Elite, Compete, Connect, Improve