RSS

BlogCamp 08 live част 2

23 февр.

И така, официалната част на BlogCamp ’08 свърши. На всички който вече са в „Грамофон“-а приятно изкарване. Аз за съжаление имам тежък главобол 😦 и ще пропусна 🙂

Държа да кажа, че за мен беше изключително интересно да присъствам на подобен род събитие и мога да кажа само евала на Бого Шопов (и на всички останали организатори) за инициативата и желанието с което правят нещата.

Та след първата част нещата продължиха с презентация на Майк Рам на тема „мило дневниче“ 😉 която беше полезна и интересна (поне за мен).

След това продължихме с Ангел Грънчаров които говори за… политика разбира се 🙂

След него, тази група от интелигентни млади хора:
photo492_cut.jpg
ни представи една, смея да твърдя чудесна инициатива, която наистина ще се зарадвам да видя реализирана. Но се надявам скоро за нея да има повече официално инфо 😉 (web сайт, първи брой) така че, за сега няма да коментирам, а ще пожелая успех! Защото начинанието си заслужава да бъде реализирано, и чакам бъдещо развитие 🙂

Накрая завършихме с полезно инфо от Ники Бачийски за тъй любимата ни платформа „WordPress“ и бъдещото и развитие (по-точно за WordPress 2.5)

аз лично чакам файнъл релииза с голям интерес.

Опа, за малко да забравя. Поговорихме си и за “Kорпоративните блогове”.

Това което малко ме натъжи обаче, е че и тук видях много заяждания и конфликти 😦 Да нормално е в едно семейство, да има спорове, ама се чудя защо понякога е толкова трудно да преглътнем междуличностните конфликти за благото на общността като цяло. Защо и тук трябва да се делим на „добри“ и „лоши“ и т.н. Ма не това исках да кажа 🙂

Желая успехи на всички в това което правят, и се надявам скоро да се видим пак. 🙂

 
17 коментара

Публикувано от на 23 февруари, 2008 в Общи приказки

 

17 отговора на “BlogCamp 08 live част 2

  1. Георги Фурнаджиев's avatar

    Георги Фурнаджиев

    25 февруари, 2008 at 16:05

    „Интимност“ или иначе казано „сближаване с аудиторията“ се постига по други начини. Например като се разходиш до първите няколко реда на залата или седнеш на ръба на масата … което също може да мине за проява на лош вкус де 🙂

    Но да приказваш пред 100 души е по-„страшно“ отколкото да пишеш и да бъдеш прочетенчетен от 100 хиляди 🙂 Особено първите няколко пъти.

    Харесвам

     

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.