Както предполагам сте видели, зимната разпродажба в Steam започна. Отново хиляди игри на промоция. Успех… 😀
PS: Има и North Pole Noir комикс. 😀
Както предполагам сте видели, зимната разпродажба в Steam започна. Отново хиляди игри на промоция. Успех… 😀
PS: Има и North Pole Noir комикс. 😀
В новия Tavern Brawl, си разменяме подаръци… и освен, че е дълго е и някво скучно. 😦
Eто видео:
» Към видеото »
Чувствате се объркани в изпълнения с продукти свят? Не се притеснявайте, както всяка година strangera отново е тук за да Ви помогне с избора. 😀
Да, и тази година заедно с добрите хора от Ozone.bg съм Ви подготвил едно списъче с геймърски продукти който препоръчвам. Целия списък е тук, а по долу има подробности за всеки един от продуктите.
» Продължи нататък »
Преди да започнете да четете, искам ясно да заявя, че в долния текст нямам спойлери и детайли за сюжета на Star Wars: The Force Awakens. По натам планирам да постна статия, в която подробно да обсъждам видяното, но това ще се случи след официалната премиера (която е на 17-ти срещу 18-ти) (UPDATE: Пълния със спойлери текст е тук).
Сега по същество – Star Wars е една друга вселена. Вселена, за която стандартните кино принципи не винаги важат. В този ред на мисли, лично за мен е истинско удоволствие да наблюдавам как в последните месеци всякакви хора (включително такива, които никога не съм предполагал, че се вълнуват от кино) се качват на хайп влака, който вече е достигнал нечувани размери. Абе както казва един приятел – за Star Wars всички стават нърдове. Още по интересно е, че няма никакво значение кой какво ще каже или напише за филма, защото всички така или иначе ще отидат да го гледат. Което обаче поставя и меко казано много високи очаквания към лентата. Е, аз имах удоволствието да присъствам на журналистическата прожекция (която се състоя на 16-ти, в 10:30 сутринта) и искам да Ви кажа, че филма е просто… супер.
Преди да навляза в леки детайли, още малко (финални) уточнения – обожавам оригиналната трилогия и не харесвам епизод 1 и 3. Също така до преди няколко часа смятах, че Star Wars: Episode IV – A New Hope е любимия ми Star Wars филм. След епизод 7 вече не съм толкова сигурен, но преди да изляза с окончателно решение, ще имам нужда от минимум още едно гледане на Междузвездни войни: Силата се пробужда. 😛 Също така обожавам творчеството на Джей Джей Ейбрамс. #дасизнаете 😀
» Продължи нататък »
В случай, че не сте видели – 6.86 за Dota 2 е LIVE. Ъпдейта добавя НОВ ГЕРОЙ (Arc Warden), DESERT TERRAIN, промени по картата, нови предмети, нова руна, тонове промени по героите (включително нови скилове за някой от тях) и още един тон неща. Всичкото инфо е тук – dota2.com/balanceofpower, а тук можете да видите комикса за арканата на Зевс, която също е LIVE.
При други условия бих отделил повече време на пача, но сега съм зает с писането на следващата статия, която поне според мен е доста… важна. 😛
Както може би сте забелязали, от известно време използвам 34″ 21:9 UltraWide монитор на LG (ънбоксинг тук) и понеже си говорих с някой от Вас относно приложенията му при стриймване към Twitch/YouTube реших да Ви разкажа малко повече за това в долното видео. 🙂
Lionhead Studios обявиха, че отворената бета на Fable Legends (която трябваше да започне „по празниците“) ще се забави за… пролет 2016. Причините са обичайните – много голям проект, нужда от повече време за полиране и т.н и т.н.
Цялата статия е тук, а ето и видео с основното бла-бла:
» Към видеото »
Night Dive обявиха, че remastered версията им на оригиналния Turok: Dinosaur Hunter (от 1997) ще излезе на 17 декември, съответно в GOG.com, Humble Store и Steam.
До колкото си спомням, студиото прави и обновена версия и на Turok 2: Seeds of Evil (1999) но тя май ще излезе по късно… освен ако ремастър версията не включва и двете издания. Както и да е, ето трейлър на новия Turok който е очаквано грозен. Предвид факта, че оригинала все пак е правен за Nintendo 64 обаче, не мога да отрека, че напредъка който са постигнали Night Dive е впечатляващ. 😀
» Към видеото »
Дебютния трейлър на Star Trek Beyond трябваше да дебютира преди премиерата на Star Wars, но след като германската версия на въпросния изтече в YouTube, Paramount решиха да не се занимават с глупости и директно постнаха видеото онлайн (eвала за което).
Та в този ред на мисли, ей го трейлърчето:
» Продължи нататък »
През „супер дългия уикенд“ най-накрая успях да седна и да изцъкам и последното крило от The League of Explorers – The Hall of Explorers.
В него, трябваше да се справя с Arch-Thief Rafaam и разни други… интересни неща. 🙂
Ето запис на стрийма:
» Към видеото »