Bethesda публикуваха глориъс live-action trailer на Fallout 4.
Архив на категория: Games
Hearthstone: RIP Patron Warrior
Ако цъкате Hearthstone, знаете, че преди няколко дни Blizzard обявиха огромен nerf за един от най-неприятните Hearthstone декове – Grim Patron. Nerf-а е под формата на промени по Warsong Commander картата, като офицалното инфо е тук.
Та, ако темата Ви вълнува, Ben Brode публикува видео в което обяснява защо и как са взели решение да нърфнат точно тази карта. Ето въпросното:
» Продължи нататък »
Затворената бета на Overwatch започва на 27-ми
Blizzard обявиха, че затворената бета на Overwatch ще започне на 27 октомври. Преди да сте се развълнували твърде много обаче – на първо време въпросната ще се случва само в САЩ, и ще бъде разпратена до доста малка бройка хора. Разбира се с времето хората ще се увеличават, като по натам се очаква да се пусне и EU бета.
Освен бетата обаче, Blizz ще правят и нещо което наричат „Beta Test Weekends“. От това което разбирам (като е много вероятно да бъркам, понеже много ми се спи), това ще са поредица от „бети“ който ще продължават само за около уикенд, и ще се случват паралелно със затворената бета. Първия такъв уикенд ще се случи по време на BlizzCon, като на този етап не ми е особено ясно дали ние, в къщи имаме шанс да получим достъп до „уикенд бета“ или въпросната ще е достъпна само по разни LAN ивенти. Ще почакаме и ще видим – важното е, че макар и в малки мащаби, бетата започва! Choo Choo!
Unboxing: The Witcher 3: Wild Hunt – Hearts of Stone
Вчера, с голям кеф си получих физическото издание на Hearts of Stone – експанжъна на The Witcher 3: Wild Hunt.
Разбира се следва ънбоксинг. 🙂
Humble Capcom Bundle
От доста време не съм писал нищо за Humble Bundle-и, но новия (Humble Capcom Bundle) изглежда доста добре.
Схемата е следната – ако платите $1 или повече, ще получите:
• STRIDER
• Resident Evil Revelations 2 – Episode 1: Penal Colony
• LOST PLANET® 3
• Bionic Commando: Rearmed (който на времето беше доста найс)
Ако платите над средната сума (в момента $8.17) ще получите следните, осезаемо по интересните неща:
• Resident Evil Revelations
• DmC: Devil May Cry
• Resident Evil 5
И някакви все още не обявени игри.
Ако платите $15 или повече, ще получите и:
• Resident Evil 5 – UNTOLD STORIES BUNDLE DLC
• Ultra Street Fighter IV
Още инфо на humblebundle.com
Аз така и не си купих DmC навремето, така че сега с удоволствие ще си го добавя в „to play“ фолдъра в Steam. 😀
Unboxing: Razer Mamba 16.000
След ънбоксинга ми на Razer Mamba Tournament Edition (клик), следва и видео за големия брат – Razer Mamba 16.000. 🙂
Star Wars Battlefront Season Pass
В не особено шокиращи новини, EA обявиха, че Star Wars Battlefront ще има €50 Season Pass. Паса ще Ви дава достъп до 4 експанжъна (когато въпросните излязат) и ексклузивна “Shoot First” емоутиконка (omg).
Съответно, в Origin се появи и ultimate edition на играта, който струва „само“ €119.98 и включва deluxe изданието (€69.99) + Season Pass (€49.99). Простата сметка показва, че купувайте си го ще спестите… нищо, понеже това са EA.
За протокола, ето разликите между различните издания:
Иначе, само базовата версия на играта е съответно €59.99 в Origin и 107 лв. в Ozone.bg.
I shall… pass. 😀
Към този момент, моя първи и последен сблъсък с играта е тук. 😉
First Contact: Star Wars Battlefront
Днес реших да тествам Star Wars Battlefront бетата и въпросната всъщност е доста фън (въпреки, че още не съм решил дали да си взема играта). Понеже обаче, играя играта за първи път, логично реших да направя First Contact видео, и понеже в момента играта на практика има три „режима“, съм направил 3 видеа. 😉
Част първа – Drop Zone:
» Продължи нататък »












