По време на Microsoft-ската Gamescom пресконференция Remedy Entertainment показаха около 8 минути геймплей от Quantum Break.
За пропусналите – ето видеото:
» Към видеото »
По време на Microsoft-ската Gamescom пресконференция Remedy Entertainment показаха около 8 минути геймплей от Quantum Break.
За пропусналите – ето видеото:
» Към видеото »
Are you f**king kidding me?!
Square Enix / Crystal Dynamics обявиха, че идващия през 2015-та Rise of the Tomb Raider ще излезе ексклузивно за Xbox! Официалното изявление е тук.
Но PC/PC4 феновете не трябвало да се чувстват прецакани, щото щели да получат Lara Croft and the Temple of Osiris. Скъпи Square Enix – .!.
Надявам се M$ наистина да са Ви платили много пари, и ексклузивността да не е повече от 6 месеца. При всички положения обаче мисля, че сте тъпаци!
PS: Много се изнервих!
Картинката е взета от AGB.
UPDATE: Rise of the Tomb Raider ще излезе и за други платформи
Dontnod Entertainment (авторите на Remember Me) обявиха новия си проект – Life is Strange.
За разлика от Remember Me, новата игра е в малко по различен жанр, и се разработва в партньорство с Square Enix а не Capcom. 🙂
Това което знаем за момента е, че заглавието ще бъде разделено на епизоди, и ще се разпространява дигитално; Жанра е „narrative driven adventure game“, платформите са PlayStation 4, Xbox One, , PlayStation 3, Xbox 360 и PC.
Действието ще се развива в измисления град Arcadia Bay, Oregon където Max Caulfield се завръща след 5 годишно отсъствие. След пристигането си, Макс се събира с приятелката си Chloe и двойката се заема с това да разкрие истината около изчезването на тяхната съученичка Rachel Amber.
Врътката (винаги има врътка) е, че в началото на играта Макс разкрива, че има необикновена сила – възможността да връща времето назад.
Другата врътка, е „ръчно рисувания“ стил на играта. 😉
Ето няколко арта и скрийншота:
А предполагам по време на Gamescom ще научим още за Life is Strange. Hi-Rez версия на скрийншотите, тук.
Well, this is awesome!
По време на San Diego Comic Con 2014, CD PROJEKT RED са имали панел посветен на The Witcher 3: Wild Hunt. До тук добре, само чее… по някаква причина voice-over-ите по време на геймплей превюто не са тръгнали. Съответно Doug Cockle (актьора който озвучава Гералд) е… импровизирал. 😀
Eто резултата:
» Продължи нататък »
Тъй като томболата около Razer Adaro Stereo слушалките наближава своя край, е време да възобновим Game of the week инициативата.
Припомням, че това е една „рубрика“ в която всяка седмица публикувам определена игра която може да спечелите. Новото заглавие което е налично за печелене е играта Dungeon Defenders [Steam Link].
Всичко което трябва да направите за да имате шанс да спечелите един от двата кода за играта е:
1) Да ми помогнете да избера победителя в Razer Adaro томболата, като гласувате тук*;
2) Да оставите коментар свързан с подземия под тази статия.
Крайния срок за записване е 23:59 на 14 август (четвъртък). Победителите ще бъдат избрани на произволен принцип и обявени идния петък… или събота.
Разрешено е едно участие на човек. Като организатор на “промоцията” си запазвам правото да дисквалифицирам некоректни участия.
Ако имате кодове които са Ви в плюс и искате да ги дарите за томболата, може да ми ги изпратите през тази форма. Ако кодовете са от някое от новите Humble Bundle предложения, ще трябва да използвате Gift опцията и да ми пратите директно Gift линка (повече инфо тук).
Dungeon Defenders Trailer:
» Към видеото »
Ко? Искате видео което обяснява колко по яки са Redux версиите на Metro 2033 и Metro: Last?
Еми ето:
» Продължи нататък »