След „брилянтните“ анализи и умозаключения които някой от вас направиха след като видяхме логото на Warcraft филма 😀 с радост Ви представям въпросното лого… но във видео вариант. 😀
Архив на категория: Games
Wonder Woman и първи тийзър на Batman v Superman
Вече знаем как ще изглеждат Батман (снимка 1, снимка 2) и Супермен (снимка) в Batman v Superman: Dawn of Justice, така че беше повече от логично по време на Comic-Con Зак Снайдер и компания да покажат „Жената Чудо“ (Гал Гадот)… Така и стана. 😀
Дами и господа – Wonder Woman:

Освен горната снимка, по време на Comic-Con-а е бил показан и видео тийзър на филма, който… се е измъкнал от залата, и пристига до нас под формата на ужасен cam. 😀 Все пак ако сте фенове:
» Продължи нататък »
Go play Sky Force 2014 [Mobile]
Преди няколко дни, Strangerka-та ми обърна внимание, че очевидно съм пропуснал официалното излизане на Sky Force 2014 a.k.a. Sky Force Anniversary.
Предполагам повечето от вас си спомнят играта още от времето на Symbian телефоните, но ако сте млади и не помните – Sky Force представлява класически Shoot-Em-Up в който управлявате самолетче и размазвате лошите (или те размазват вас).
Със Sky Force 2014, Infinite Dreams празнуват 10 години от излизането на оригиналната игра, но новата версия не е просто поредния порт.
1. Играта изглежда супер добре;
2. Sky Force 2014 е Free-2-Play, като F2P модела е изненадващо адекватен;
3. Играта продължава да е супер фън!
Въобще ако имате подходящо устройство… GO PLAY!
Линкове: iOS [App Store Link]; Android [Google Play Store Link]
Трейлър:
» Продължи нататък »
Брадичката на Бен Афлек [Batman v Superman]
Зак Снайдер публикува нова снимка на #batfleck. За разлика от първата, която беше публикувана през май, тази се фокусира само върху величествената… брадичка на Бен Афлек 😀
Batman v Superman: Dawn of Justice се очаква на 6 май, 2016 г.
Иначе в петъчна стилистика, малко детайли за истинската история на Батман (via. dorkly.com) – The Terrible Truth Behind Batman’s Greatest Villain
Halo: Nightfall – First Look
Помните ли, че 343 Industries и Ridley Scott правят Halo live action „сериал“?
Е имаме трейлър!
» Продължи нататък »
Логото на Warcraft филма
В интернедите се появи логото на задаващия се Warcraft филм.
Предполагам, че това е една много вълнуваща новина, така че… ето:
Сега чакам някой да направи дълбок анализ на тема „филма ще е тъп, понеже логото прилича на това на Трансформърс“… 😀
Steam Music Open Beta + desktop interface
И докато съм на вълна Steam – Steam Music Beta-та вече си има desktop интерфейс (до сега Steam Music беше достъпен само през Big Picture режима на Steam и в SteamOS). За пропусналите – става въпрос за музикален плейър вграден директно в Steam.
Освен това услугата вече е в отворена бета, така че всичко което трябва да направите за да тествате е да си инсталирате актуалния бета клиент (Steam -> Settings -> Account -> Beta participation)… И да рестартирате няколко пъти. 😀 След това, би трябвало да видите таб Music в Steam -> Settings, и player в Steam overlay-а когато сте в игра (shift + tab и гледате долу между „web browser“ и „Settings“).
При мен нещото не работи (засече ми музиката, но player седи празен) но предполагам след още няколко рестарта ще се оправи… аз така или иначе обаче чакам Spotify съпорт. 🙂









