RSS

Moment of Silence for Duke Nukem Forever…

06 апр.

Ех! На първи април Jason Bergman разказа, че по време на дългоогодишната разработка на Duke Nukem Forever е имало план, 1 април 2010 да е датата на която играта да бъде обявена за златна, и разбира се на втори да бъде потвърдено, че това не е шега. Като оставим настрана очевидният въпрос, дали 3D Realms въобще са способни да спазят някакъв срок, само мога да си представям колко весело щеше да стане, ако това се беше превърнало в реалност 😦

Иначе този бесен изблик на сантименталност по любимият Duke е факта, че през уикенда в нета „изтече“ нова компилация от виждан и невиждан геймплей от така бленуваната игрица… Enjoy.

 
4 коментара

Публикувано от на 6 април, 2010 в Duke Nukem, Games

 

Етикети: , , ,

4 отговора на “Moment of Silence for Duke Nukem Forever…

  1. Георги Минчев's avatar

    Георги Минчев

    6 април, 2010 at 19:33

    Тази игра излиза вече към 10 години. Надали вече на някой му пука. Легендарният статус на играта отдавна беше проигран и дори лафчетата на Дюк надали сега ще привлекат солидно количество фенове.

    Просто има далеч по-занимателни шутъри. От Halo до новия Батълфилд. Който между впрочем го пишат с по-добро мулти и от последния MW.

    Харесвам

     
  2. Георги Минчев's avatar

    Георги Минчев

    7 април, 2010 at 18:24

    Е, може да съм изпуснал още една, две нули…но когато внуците ни най-сетне разцъкат с чичо Дюк…туй няма да има значение.

    Харесвам

     

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.