EA обявиха, че PC версията на новата Need for Speed игра няма да излезе на 5 ноември 2015 а през пролетта на 2016-та.

Причината? Играта да няма frame rate кап… EA, СЕРИОЗНО ЛИ МИ КАЗАХТЕ, ЧЕ ТОВА Е ПРИЧИНАТА ДА ЗАБАВИТЕ ИГРАТА С МЕСЕЦИ?!
Не, че ми пука особено за новото NFS ама това е егати тъпото оправдание. Иначе разбира се играта щяла да има и подобрена графика и бла, бла ама… srsly?
Ако искате да прочетете оригиналното обръщение на EA и Ghost – needforspeed.com
Етикети: Five Ways To Play, ghost, Need for Speed, Need for Speed Rivals, Need for Speed: Underground, NFS, open world
The Astronauts публикуваха Redux версия на The Vanishing of Ethan Carter!
Спрямо оригинала – новата версия е идентична от към история, но е направена буквално на ново в Unreal Engine 4 (оригинала е правен в Unreal Engine 3). Играта разбира се има и множество дребни подобрения (можете да прочетете за тях тук) но като цяло говорим за същото заглавие, просто направено в UE4.

Най-якото е, че Redux изданието е напълно безплатно за всички който вече притежават играта. Ако я нямате и решите да си я купите пък, ще получите както UE3 така и UE4 версиите. В този ред на мисли, в момента играта е намалена както в Steam (11,39€) така и в GoG ($10.59), така че…
Eто трейлър:
» Продължи нататък »
Етикети: Adrian Chmielarz, Andrzej Poznanski, Michal Kosieradzki, Redux, The Astronauts, The Vanishing of Ethan Carter, The Vanishing of Ethan Carter Redux, Unreal Engine 3, Unreal Engine 4