Поредното DOOM видео, този път посветено на мултиплеъра на играта.
Архив на категория: Games
Fallout 4 – Season Pass & S.P.E.C.I.A.L. Video
Bethesda „шокиращо“ обявиха, че Fallout 4 ще си има Season Pass. Въпросния ще струва $30 и ще Ви даде достъп до ВСИЧКИ DLC-та за Fallout 4 (когато въпросните излязат).
Какви ще бъдат въпросните DLC-та? Еми не е много ясно, ама щели да струват поне $40. Причината да не е ясно какво точно ще включват DLC-тата е в това, че Bethesda още работят върху играта и не са почнали да ги мислят/правят. Season Pass-а видите ли обаче бил начина на Beth да наградят най-верните си фенове… Wait What? Сега, разбирам, че сме 2015-та и ВСИЧКИ трябва да продават Season Pass-ове за игрите си, ама не мислите ли, че е малко НАГЛО да ми искате още 30 долара/евро върху 60те евро който ми искате за играта, и да ми обяснявате, ЧЕ ТАКА МЕ НАГРАЖДАВАТЕ ЧЕ СЪМ ВИ ВЕРЕН ФЕН?!
Истината е, че взимайки под внимание DLC-тата които навремето Bethesda пуснаха за Fallout 3, съм сигурен, че Season Pass-а 100% ще се изплати, просто ми се струва малко ту мъч да ми обясняват, че е супер идея освен много пари за играта да им дам и още много пари, за някакви… обещания.
Отделно от безсмисления ми rant, Bethesda заявиха, че в началото на следващата година, подобно на това което направиха със Skyrim, ще пуснат и Mods & Creation Kit – a.k.a. туловете който използват в студиото за да създават контент за играта. Въпросните тулове, ще Ви позволят да създавате модове и да ги споделяте с другите потребители. Освен това, ще има някаква опция модовете eвентуално да са достъпни и за Xbox One и PlayStation 4…
Освен горните новини, Bethesda публикуваха и първото S.P.E.C.I.A.L. видео посветено на един от основните атрибути за геройчето Ви във Fallout вселената – Strength: 🙂
» Продължи нататък »
Star Wars продуктите са тук…
Онзи ден по време на „Force Friday“, Disney представиха тонове Star Wars: The Force Awakens мърчандайз. Това принципно е лоша новина за семейния бюджет. За щастие обаче, ние живеем в БГ, така че тези неща обикновено идват тук доста бавно (или въобще не идват), така че бюджета не е застрашен… Или поне така си мислех.
Преди малко Ozone.bg пуснаха пре-ордър на част от нещата…
„It’s A Trap!“
Admiral Ackbar

• Lego-та;
• Revell макети;
• Тениски (има скандално яки);
• POP! Фигурки;
• Плюшки;
• Чаши;
• Чанти и ключодържател.
А най-лошото е, че скоро озонци явно ще имат и Sphero BB-8.
RIP бюджет… 😦
Hearthstone Tavern Brawl, Ep.13 – Double Deathrattler Battler
Новият Tavern Brawl е live и положението е… Deathrattle.
Ето регулярното ми видео по темата. 😉
» Към видеото »
Dota Reborn вече е Dota 2
Ох… прибирам се преди малко и викам – ей ся ще запиша едно видео с интерфейса на Dota 2 преди Reborn да е станала официалната дота. Пускам Dota-та и изненада – Dota Reborn вече е Dota 2. 🙂 :*(
Аз влязох директно от level 40 a.k.a нещата са… ЧУК! 🙂
И като няма видео на старата дота… ето видео на новата Dota:
» Към видеото »
Pre-order: The Witcher 3 – Hearts of Stone
Ozone.bg пуснаха пре-ордър на Hearts of Stone – първия експанжън за The Witcher 3: Wild Hunt за който писах тук.
Цената е 39 35.90 лв, изданието е налично както за PC, така и за PS4 – ето линк.
UPDATE: Кода от изданието е съвсместим както с GOG, така и със Steam и Origin версиите на играта.
UPDATE 2: Нова цена – 35.90 лв.
Dota 2: Levels, Treasury & Weather Effect
Разни cool Dota 2 неща.
Първо – Valve представиха нова level система.
Въпросните нива ще се показват като значка в профила Ви, и ще визуализират частта от живота си която сте „загубили“ в Dota 2. 😀
Иначе сериозно – нивата вече са пряко свързани с трофейте в играта. Всеки 100 Trophy Points = 1 Dota Level, като освен тези който вече са в играта, Valve представиха 2 новия трофея – EXPERIENCE TROPHY, който Ви дава точки всеки път като играете дота и BATTLE VETERAN TROPHY който се определя от финалния Ви Battle Point Level в оригиналната Dota 2. Повече за новата система може да прочетете тук – Dota2.com/levels/
Treasury – заедно с ъпдейта Valve представят и нова секция в която ще можете да разглеждате, закупувате и отваряте сандъци. Като казах отваряне – то вече става по нов по интерактивен начин. Ето превю:
» Продължи нататък »
The Witcher 3: Wild Hunt – Hearts of Stone идва на 13 октомври
CD PROJEKT RED обявиха, че първото голямо DLC за The Witcher 3: Wild Hunt – Hearts of Stone ще излезе на 13 октомври 2015-та.
Въпросното DLC разбира се отново ще ни поставя в обувките на Гералт, който ще трябва да се справи с безмилостния бандит Olgierd von Everec… който освен всичко останало е и безсмъртен. 🙂 Очакват ни около 10 часа геймплей, като по всичко личи, че Shani наистина е част от персонажите който ще срещнем (3-тия скрийншот):
По все още не потвърдена информация, действието в Hearts of Stone ще се развива в Oxenfurt.
Eто много тийзващо тийзърче:
» Продължи нататък »
Pre-order – StarCraft II: Legacy of the Void Collector’s Edition
Оп, колекционерското издание на StarCraft II: Legacy of the Void най-накрая е налично за пре-ордър в Ozone.bg [159 лв].
Информацията за съдържанието в различните издания е тук. 😉










