Онзи ден inXile Entertainment публикуваха откриващото филмче на Wasteland 2.
Ако още не сте го видели, ето.
» Към видеото »
Онзи ден inXile Entertainment публикуваха откриващото филмче на Wasteland 2.
Ако още не сте го видели, ето.
» Към видеото »
Петък – раздаваме игри. Победителите от миналата седмица са nifredil и Legendbg. Те получават кодове за играта Waking Mars.
За следващата седмица играта е… апокалиптична.
Всичко което трябва да направите за да имате шанс да спечелите код за Darksiders [Steam Link] е да оставите под тази статия коментар в който отговаряте на въпросите „Страх ли Ви е от тъмното? Защо Ви е страх/не Ви е страх?“
Крайния срок за записване е 23:59 на 29 май (четвъртък). Победителя ще бъде избран на произволен принцип и обявен идния петък (30 май).
Разрешено е едно участие на човек. Като организатор на “промоцията” си запазвам правото да дисквалифицирам некоректни участия.
Ако имате кодове които са Ви в плюс и искате да ги дарите за томболата, може да ми ги изпратите през тази форма. Ако кодовете са от някое от новите Humble Bundle предложения, ще трябва да използвате Gift опцията и да ми пратите директно Gift линка (повече инфо тук).
Darksiders трейлър. 😉
» Към видеото »
Петъчно – един тон Watch_Dogs неща.
Започвам с
• Commodore 64 версията на WATCH_DOGS от 1989-та
» Продължи нататък »
GJ Valve, GJ!
Онзи ден, след като наградния фонд на The International достигна $6,000,000 Valve обявиха 9 нови Stretch goals. Днес обаче, след като достигнахме $6,400,000 стана ясно, че в „бара“ има и скрити цели (или поне една).
Дами и господа, Goblin Techies!
В общи линии, отключихме таунт за Techies. И тъй като героя още не е пуснат, от въпросната скрита цел става ясно, че Goblin Techies ще бъде пуснат след The International.
#EvilValve
Сега големия въпрос е, дали до 10 милиона има и други скрити цели…
Онзи ден си цъкахме някаква дотица… Skeleton King Wraith King съпорт. Ah ha ha ha ha ha ha ha!
Srsly…
Nexon America и Splash Damage обявиха, че competitive multiplayer online first-person shooter-а който обявиха в края на 2012-та отново ще се казва Dirty Bomb. Казвам отново, защото първоначално играта беше обявена като „Dirty Bomb“ но след това беше преименувана на „Extraction“. Актуалния прес релийз обаче съобщава, че по някаква причина името отново става… „Dirty Bomb“.
Добрата новина е, че компанията обещава, че „almost definitely“ това е последния път в който сменят името… преди лаунча на играта. 😀
В други Extraction Dirty Bomb новини, явно вече е официално че играта ще бъде Free-to-play (и free-to-win) а на обновения сайт (dirtybomb.nexon.net) отново има записване за бетата. 🙂 В момента играта е в затворена бета.
Blizzard публикуваха нов Heroes of the Storm трейлър представящ поредния герой… Запознайте се с Murky!
‘Dat voiceover… 😀
» Към трейлъра »
Предполагам това вече сте го видели, ама е твърде епично за да не го постна.
От онзи ден активно цъкам Wolfenstein: The New Order и съм изключително доволен (и приятно изненадан) от това което Machine Games са направили. Честно казано очаквах поредната посредствена игра, а вместо това получих най-добрата игра която съм играл тази година (поне до тук). Ноо това е тема на едно обстойно ревю което се надявам да имам време да напиша след като приключа с цялата игра.
Това за което пиша сега е един много приятен и… носталгичен easter egg „скрит“ в играта.
В общи линии, на таванското помещение в скривалището на съпротивата, има един захвърлен матрак. Специфичното на въпросния е, че всеки път когато решите B.J. Blazkowicz да подремне на него, ще се озовете в… Wolfenstein 3D. Страхотно е!
» Към видеото »