Опа, ново трейлърче на Wolfenstein: The New Order!
Архив на категория: Games
Какво да очакваме от Goat Simulator Patch 1.1
Coffee Stain Studios обявиха че към средата на май ще пуснат Patch 1.1 за Goat Simulator [Steam Link] който ще добавя разни приятни неща към тази… изключителна „игра“.
Планираните за момента подобрения са:
• Втора карта, която ще е горе долу с размера на оригиналната;
• Локален splitscreen multiplayer;
• Нови ачийвмънти;
• Нови кози;
• Други не обявени неща.
Всичко това са добри новини защото колкото и да е дебилно положението в момента няма как да не призная, че Goat Simulator е забавен… но не и 9,99€ забавен. 🙂 С добавянето на гореизброените екстри (особено splitscreen multiplayer) това може и да се промени. 😉
PS: Bonus.
The International 2014
Покрай първи април и седмицата след това, така и не ми остана време да драсна един ред за „The International“.
В общи линии Valve официално обявиха датите за най-голямото Dota 2 събитие – The International. Припомням, че през март Гейб заяви, че плана е TI4 да се случи през юли в „KeyArena“ в Сиатъл. Е на 31 март беше обявено, че локацията наистина е това, а датите са 18 – 21 юли.

След това Doug Lombardi обяви, че около час след като билетите са били пуснати в продажба… въпросните са били разпродадени (говорим за около 10,000 билета) -> в момента някакви хора препродават билети в ebay за космически суми. 😀
Другата готина новина, е че Valve пуснаха специален „The International“ Workshop в който хората могат да събмитват дизайни за физически тениски, плакати и т.н. Дизайните които бъдат одобрени, ще се произведат и продават в „Secret Shop-а“ на TI4 (и след това в ритейл веригата).
Абе въобще – юли ще бъде доста як месец за Dota 2 феновете. 🙂
Ревю: Hearthstone за iPad
Въпреки че се бях зарекъл да не го правя, през уикенда не издържах и си направих канадски акаунт в App Store-а за да си инсталирам iPad версията на Hearthstone: Heroes of Warcraft (както писах по рано в момента играта е налична само в австралийския, канадския и новозеландския App Store).

Следват впечатленията ми от въпросната.
Първо малко технически уточнения – устройството на което тествам е iPad 2 с 3G модул. След инсталация Hearthstone заема 655 MB, като отделно играта си е свалила някакви файлчета (предполагам инфото за акаунта ми) и в момента заема точно 666 MB.
Най-важното нещо е, че iPad версията е директно линкната към bnet акаунта Ви -> това не е отделна игра или нещо такова. Това е просто още един клиент, така че няма значение дали играете на MAC, PC или iPad – акаунта Ви е един и същ, заедно с всичките Ви карти, мачмейкинг и т.н.
Интерфейса е идентичен с PC версията, като промените са съвсем минимални (примерно имате индикатор за батерията в долния ляв ъгъл). Най-голямата промяна от към „управление“ е във факта, че след като играете карта която има определен ефект върху друг обект (примерно бухалче) всичко става бледо, и на преден план излизат само обектите върху които ефекта може да се „кастне“. В случая трябва да избера кой да сайлънсна:
» Продължи нататък »
Shrek мод за Goat Simulator
Goat Simulator [Steam Link] е една абсурдна и точно за това сравнително забавна „игра“.
Изглежда, че онзи ден в интернедите е излязал мод който прави играта още по… счупена и съответно по абсурдна и забавна.
Мода се казва Shrek is love Shrek is life [Steam Workshop] и Ви позволява да подмените козата с… Шрек. Доста счупен но все пак… Шрек.
Ето въпросното нещо в „действие“:
» Към видеото »
Spring Rush – Battlefield 4 пролетен турнир
За феновете на Battlefield в БГ – BG04B и Fast2Play организират 2в2 BF4 турнир. Режима е Defuse, а официалните правила са тук.
Началото на турнира е в 18:00 на 12 април, а крайния срока за записване – 11.04. Записването става тук, още информация за турнира – http://bg04b.eu/springrush/.
» Трейлър »
Goat Simulator LIVE STREAM
LIVE – www.twitch.tv/adventor
UPDATE: Приключихме. Приятната изненада е, че около 30-тата минута ми е прекъснал нета, но нито Steam, нито ShadowPlay-а на Nvidia са сметнали за нужно да ме информират за това 😀 та аз си играх около час и нещо, но съм стриймвал само първите 30-минути… 😀
С други думи, най-вероятно не сте видели реакцията ми когато намерих комбайн скрит в играта. 😀 Записа на излъченото видео – по късно.
UPDATE 2: Ето и записа на стрийма:
» Към видеото »
Гигантска акула в Battlefield 4! [Easter Egg]
Помните ли всичките слухове за гигантска акула в Battlefield 4? [Ето линк].
Еми… намерили са я!
Ето видеото:
» Към видеото »
5.04.2014 – Goat Simulator LIVE STREAM
Внимание фенове! Утре (5 април), точно в 13:37 планирам да стриймвам първите ми стъпки в играта на годината… Goat Simulator [Steam Link].
Стрийма ще е на обичайния адрес – twitch.tv/adventor
Очаквайте… и аз не знам какво да очаквате. 😀
Спечелете FEAR 3 [Game of the week]
Продължаваме с рубриката в която Вие печелите игри (Game of the week). Победителите от миналата седмица са „не ми се пише“ и „Христо Богданов“ те печелят кодове за играта Dead Space 3!
За следващата седмица оставаме на страшна тематика, с играта… FEAR 3 (F.3.A.R.) [Origin Link].
Тя е страшна основно защото е направена по ужасен начин, но… за всеки влак си има пътници. 😀
Всичко което трябва да направите за да имате шанс да спечелите код за F.3.A.R., е да оставите коментар под тази статия преди 23:59 на 10 април (четвъртък). Победителите ще бъдат избрани на произволен принцип и обявени идния петък (11 април).
Разрешено е едно участие на човек. Като организатор на “промоцията” си запазвам правото да дисквалифицирам некоректни участия.
Ако имате кодове които са Ви в плюс и искате да ги дарите за томболата, може да ми ги изпратите през тази форма. Ако кодовете са от някое от новите Humble Bundle предложения, ще трябва да използвате Gift опцията и да ми пратите директно Gift линка (повече инфо тук).
» Към трейлъра на играта »













