Dota Cinema пуснаха в Dota 2 Workshop-а първото си предложение за Arcana!
Въпросната се казва „Charge of the Heart Breaker“ и е за Spirit Breaker-а.
Eто видео представяне на въпросната:
» Продължи нататък »
Dota Cinema пуснаха в Dota 2 Workshop-а първото си предложение за Arcana!
Въпросната се казва „Charge of the Heart Breaker“ и е за Spirit Breaker-а.
Eто видео представяне на въпросната:
» Продължи нататък »
Иии преди малко Blizzard обявиха новата си игра. ДАМИ И ГОСПОДА – Blizzard Outcasts: Vengeance of the Vanquished.
Old school файтинг игра, в която играете с някой от най-емблематичните „outcast“-и от игрите на Близ!
Официалния сайт е http://eu.blizzard.com/en-gb/games/outcasts/ като обявените до тук герой са: Arcturus Mengsk, D. Cain, Olgra, Liddy Raynor, Mira Eamon, Battlecruiser, Dirt Devil, Kael’thas Sunstrider, Baneling, Treasure Goblin, Wirt, Reaper и GAMON!
Eто го и официалния тийзър трейлър на играта:
» Продължи нататък »
Преди малко Blizzard разпространиха доста интересна новина – следващия експанжън за StarCraft II няма да се казва „Legacy of the Void“ а… StarCraft II: Herald of the Stars. Една от причините – рязка промяна в това как и за какво ще бъде кампанията на играта!
Подробностите са тук но част от новите неща са:
• non-linear кампания която ще може да се играе отзад напред, отпред назад, в произволен ред… или въобще да не се играе;
• Част от темите засегнати в кампанията ще бъдат „какво ядат Протосите?“ „Как дишат?“ „Дишат ли?“;
• Главното действащо лице, ще е самия… Artanis.
След по дребните геймплей промени:
• Опция да променяте цвета на лазерите (10 нюанса на синьото);
• dance editor!
Официалния сайт на следващия експанжън е heraldofthestars.com!
Чакаме още инфо.
Продължаваме с Game of the week инициативата. Победителите от миналата седмица са… всички. 😀
Както писах вчера, EA пуснаха Dead Space (която беше и играта на миналата седмица) за безплатно сваляне, така че ако сте се записали за томболата просто се насочете към Origin.com и си я свалете безплатно. Ако не сте се записали – пак може да отидете да си я свалите. 🙂
За следващата седмица продължавам с „умрел космост“ тематиката, защото играта която можете да спечелите е Dead Space 3 [Origin Link]!
Както винаги, всичко което трябва да направите за да имате шанс да спечелите код за Dead Space 3, е да оставите коментар под тази статия преди 23:59 на 3 април (четвъртък). Победителите ще бъдат избрани на произволен принцип и обявени идния петък (4 април).
Разрешено е едно участие на човек. Като организатор на “промоцията” си запазвам правото да дисквалифицирам некоректни участия.
Ако имате кодове които са Ви в плюс и искате да ги дарите за томболата, може да ми ги изпратите през тази форма. Ако кодовете са от някое от новите Humble Bundle предложения, ще трябва да използвате Gift опцията и да ми пратите директно Gift линка (повече инфо тук).
» Към трейлъра на играта »
В интернедите се появиха малко нови скрийншота от Batman: Arkham Knight, като главно действащо лице в тях е самия „Arkham Knight“:
Ако искате Full HD версията на картинките, клик.
Bethesda обявиха, че Wolfenstein: The New Order ще пристигне в Европа на 20 май, т.е. по същото време когато излиза и в САЩ. Първоначално EU версията беше обявена за 23-ти. Промяната се отнася и за Австралия.
Освен това Bethesda представиха и „Wolfenstein: The New Order Panzerhund Edition“.
Въпросното нещо включва:
• 8 инчова, ръчно оцветена Panzerhund статуя с подвижни части;
• Папка с класифицирани документи, карти, досиета, писма, чертежи и ренгенови снимки;
• 14 „винтидж“ картички от алтернативната 1960-та представена в Wolfenstein, подредени в книжка;
• 3 нашивки;
• къстъм dog tag-ове;
• Метална кутийка за Wolfenstein: The New Order.
Цялото доста симпатично издание не включва копие от играта, т.е. ще трябва да си купите играта отделно. Това на пръв поглед е малко странно, но пък от друга страна не е толкова лошо защото означава, че въпросното колекционерско издание не е обвързано с платформа.
Лошата новина е, че за сега Panzerhund изданието сe продава само през онлайн магазина на Bethesda (клик), а и предвид факта че има общо 5,000 бройки е доста е вероятно въобще да не го видим в EU. 😦 Т.е. ще си останем само с картинките:
» Продължи нататък »
Ееей познайте кой още е в Heroes of the Storm? Мхм, Tyrael.
Разбира се имаме и трейлър:
» Към трейлъра »