Ох на батко! Глориъс нов Rogue One трейлър! С епични нови и… стари физиономии:
Архив на категория: Games
Hearthstone: One Night in Karazhan is GO!
Първите две части от актуалния Hearthstone адвенчър – One Night in Karazhan (The Prologue & The Parlor) са LIVE и в Европа.
The Prologue е безплатен за всички, а The Parlor може да бъде закупен срещу съответното количество злато или пари. Ако отключите всички крила през първата седмица, ще получите като подарък Karazhan Nights гръбче за карти.
Аз планирам да запиша/стриймвам всички крила, но това ще се случи най-рано през уикенда заради течащия в момента интернешънъл. 🙂
Петъчно: TI6, All-Star Match
Понеже предполагам повечето от Вас не са дочакали All-Star Match-а вчера… и понеже въпросния е доста подходящ за петъчната рубрика – дами и господа All-Star мача от The International 2016. 🙂 Slacks vs Kaci и да… Pit Lord Underlord!
Официално: The Witcher 3 – Game of the Year Edition
CD Projekt RED официално обявиха, че The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition ще излезе за PC, Xbox One и PlayStation 4 на 30 август, 2016.
Game of the Year изданието включва базовата игра (Wild Hunt), двата експанжана (Hearts of Stone & Blood and Wine) и всички излизали DLC-та, ъпдейти и т.н. Та да, ако сте пропуснали играта… това ще е доста добър вариант.
Ето трейлърче:
» Към видеото »
Затворената бета на GWENT започва на 25 октомври
По време на E3, CD Projekt RED обявиха GWENT: The Witcher Card Game и заявиха, че планират затворена бета през септември.
В последствие обаче, екипа е открил че им трябва малко повече време, 🙂 и актуалната новина е, че затворената бета ще започне на 25 октомври. Записването за бетата продължава да е тук, а ако Ви е скучно, тук можете да си правите декове с показаните до момента карти.
Идва Steam версия на Quantum Break, Windows 7 поддръжка…
Quantum Break излезе за Xbox One и Windows 10 на 5 април, като някакво време преди релийза, M$ заявиха, че PC версията е Windows Store exclusive и няма да се продава в Steam (или други дигитални платформи). Е „шокиращо“ няколко месеца след релийза, Remedy обявяват… Steam версия, и нормално PC ритейл издание.
Още по интересното е, че „новата“ версия на играта ще върви и на Windows 7 и няма да е Win 10 ексклузив…
Също така, играта ще има и PC колекторс наречен Quantum Break: Timeless Collector’s Edition съдържащ:
» Продължи нататък »
Resident Evil: The Final Chapter – тийзър трейлър
Sony публикуваха тийзър трейлър на 6-тия и теоретично последен Resident Evil филм – Resident Evil: The Final Chapter.
Аз лично си признавам, че нямам никаква идея какво се случва (въпреки че съм гледал всичко) а в съзнанието ми седи само спомена, че първия филм (излезе през далечната 2002-ра) беше як, и след това нещата тръгнаха надолу. Apocalypse (2004) май беше ок, но от Extinction (2007) нататък положението деградира драстично, като големия „финал“ беше Resident Evil: Retribution (2012) който беше АБСУРДНО тъп. Другия ми спомен е, че по някаква причина всичките RE филми правят адски много пари… Както и да е, ето трейлър:
» Към видеото »
SUPERHOT The Card Game
Ако се кефите на SUPERHOT [Steam Link] (доста як и различен FPS) и… бордови игри, ще се зарадвате да разберете, че SUPERHOT екипа работи по… игра с карти.
На този етап информацията не е много, но знаем че нещото се прави в партньорство с Board and Dice и Manuel Correia, а през декември ще бъде пусната Kickstarter кампания. То тогава, имаме само горната картинка и съвсем малко инфо на superhotthecardgame.com.
Три седмици с Pokémon GO…
Преди известно време написах статията „Една седмица с Pokémon GO…„, като идеята ми беше/е периодично да Ви ъпдейтвам за прогреса си в играта и по този начин да подхранвам собствения си експеримент – а именно, колко време ще ми е интересно да „ловя покемони“. Та през уикенда, се навъртяха 3 седмици от както Pokémon GO е налична в България (и от както започнах да играя), така че ми се струва разумно да направя поредния писмен ъпдейт по темата.
Истината е, че в последните 2 седмици, след като разбрах, че ЦРУ използват играта за да си набавят снимки на апартамента ми и да ме следят, активността ми в Pokémon GO намаля осезаемо… Между другото, това последното е самата истина (активността ми намаля, ама не заради ЦРУ), а в интернедите съвсем не на шега се върти статия която обяснява точно това (ЦРУ иска снимки на апартамента Ви разбириш ли). Активността ми всъщност намаля, защото малко след като стабилизираха сървърите, Niantic се опитаха да се прострелят в крака (многократно) пускайки малоумно написани пачове (многократно), махайки фийчъри от играта (няколко) и отказвайки да комуникират. Това, плюс доста рязката промяна в нужния експириънс за вдигане на левъл (след 20) и безумния ескейп рейт на някой покемони (уж заради бъг) определено имаше негативен резултат върху ентусиазма ми.
За щастие, през изминалата седмица нещата се подобриха (поне от към комуникация) и интереса ми се по завърна но резултатите са очевидни – през първата си седмица успях да навъртя малко над 50 км в апа. За 2 и 3-та, резултата е общо още едва около 60 км.
» Продължи нататък »










