В 99-тия епизод на Hearthstone Tavern Brawl рубриката няма НИЩО героично.
За сметка на това, разопаковам 10 пака с Un’Goro карти. Подробности във видеото:
» Към видеото »
В 99-тия епизод на Hearthstone Tavern Brawl рубриката няма НИЩО героично.
За сметка на това, разопаковам 10 пака с Un’Goro карти. Подробности във видеото:
» Към видеото »
id продължават с представянето на Quake Champions геройчета, като интересната новина е че новия човек, всъщност е един доста… стар човек, който някой от нас познават още от 1996-та. 🙂
Дами и господа – Ranger a.k.a. Quakeguy 😉
Етро трейлърчето:
» Към видеото »
Помните ли, че преди време Respawn, Nexon и Particle City се опитаха да изкарат мобилна Titanfall игра наречена Titanfall: Frontline? Нещата там не се получиха и проекта погина, но днес въпросните се завръщат с втори опит за iOS/Android игра ситуирана в света на Titanfall.
Новия проект се казва Titanfall: Assault и ще представлява „бърза и динамична real-time PvP мобилна стратегическа игра“ в която играчите ще си строят армия от титани и пилоти и ще ги изпращат да се маризят. 😀
За сега няма обявена дата, но пък имаме няколко скрийншота които показват класическа мобилна афера:
» Продължи нататък »
Prey излиза на 5-ти май и по този повод Bethesda имат ново трейлърче.
Видеото е в края на поста, а преди това няколко думи за PC версията – принципно, след не особено кадърно направената PC версия на Dishonored 2 и факта, че PC версията на Prey не се сдоби с демо, има известни притеснения за това колко адекватна ще е въпросната. Точно за това, онзи ден Raphael Colantonio се опита да увери феновете, че всичко с PC версията ще бъде наред. Аз искам да му вярвам, като тук е добре да отбележим, че за разлика от Dishonored 2 който се задвижва от „The Void engine“ който пък е базиран на „id Tech 5“, Prey се задвижва от CryEngine-а който като цяло се има сравнително позитивен имидж сред PC геймърите.
» Продължи нататък »
Говорейки за трейлъри – Marvel и Netflix пуснаха дебютния трейлър на Marvel’s The Defenders и нещата са… епични.
Трейлъра си има всичко – чудесен подбор на музика, забавни интеракции между персонажите, много готино изглеждаш екшън, глориъс лоша Сигорни Уивър и т.н.!
» Продължи нататък »
Sony публикуваха първи трейлър на филма базиран на „Тъмната кула“ на Стивън Кинг и нещата изглеждат… интересно.
Вижте трейлърчето:
» Продължи нататък »
Вчера беше Alien Day и по този повод 20th Century Fox имаха разни изненади за феновете на Alien.
Може би най-голямата новина свързана с въпросното събитие е пускането на нов пролог на Alien: Covenant който показва какво се е случило с андроида Дейвид и д-р Елизабет Шоу след края на Prometheus.
» Продължи нататък »
Razer обявиха най-новия си мишок – Razer Lancehead. Следват малко разсъждения по темата.
Започваме с факта, че Razer Lancehead е безжична мишка, която била ТОЛКОВА добра, че дори може да се ползва за про-гейминг. Или поне така твърди маркетинга. Ще се върнем на това след малко, но преди това нека да хвърлим око на дизайна – Lancehead е амбидекстерна мика (подходяща както за лява така и за дясна ръка) с доста добре изглеждаш (поне на 3D рендърите) дизайн.
Въпросния е някакъв микс от външния вид на последната Mamba + една идея повече агресия. Chroma страничните ленти са по къси от тези на Mamba-та, но пък за сметка на това имаме доста големи странични части покрити с гума. Не знам за вас, но на мен ми напомня на спортен автомобил… от скъпите.
Говорейки за спортни автомобили – може би тук е момента да надникнем под капака.
Razer Lancehead e оборудвана с 16,000 DPI 5G лазерен сензор, а за безотказната безжична връзка се грижи 2.4 GHz донгъл оборудван с Adaptive Frequency Technology (AFT).
Другия интересен момент, е че мишката ще ползва Razer Synapse Pro (Beta) което очевидно е различно от Razer Synapse 2 и който освен да запазва настройките Ви в облака, ще Ви позволява да си запазвате профили директно в самата мишка, за до можете да ги ползвате дори ако закачите мишката към компютър който не е свъразн с интернедите.
Ето драматичен трейлър:
» Продължи нататък »
По време на специален live stream днес, Activision разкриха детайли за Call of Duty: WWII.
Играта идва на 3 ноември за PS4, Xbox One и PC, а действието логично ще се развива по време на Втората световна война. Sledgehammer Games са избрали да се фокусират върху Европа и периода 1944 – 1945 или казано с други думи – да, отново ще минем през Десантът в Нормандия, тема която гейм индустрията преексплоатира повече от колкото DC преексплоатират смъртта на родителите на Брус Уейн… както и да е, ето дебютен трейлър:
» Продължи нататък »
Към този момент всички знаем, че Междузвездни войни: Епизод IX ще излезе през 2019-та, и следвайки примера на епизод 7 и 8 очаквахме това да се случи около Коледа. Disney обаче явно имат други планове, защото обявиха, че финалния филм от третата Star Wars трилогия, ще излезе на 24 май, 2019-та – само година след излизането на Han Solo филма.
Освен Star Wars анонса, Disney имат и доста новини свързани с датите на някой от другите им филми.
• Следващия Индиана Джоунс трябваше да излезе през 2019-та, но актуалния анонс гласи, че това ще се случи на 10 юли, 2020-та;
• Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 – тук имаме няколко месечно забавяне и вместо на 9 март, Wreck-It Ralph 2 ще излезе на 21 ноември, 2018-та;
• Frozen 2 ще излезе на 27 ноември, 2019-та;
• Live-action Lion King мюзикъла идва на 19 юли, 2019-та;
• Новото филмче на Disney Animation – Gigantic май го отнася най-лошо, защото вместо през ноември 2018-та, ще излезе на 25 ноември… 2020-та.
И… те така.