RSS

Архив на: Strangera

Непознат's avatar

За Strangera

I don't drink, I don't smoke, I don't do drugs. I play video games, which I think is a far superior addiction to any of those

Идва затворена бета на DOOM

Най-накрая! Bethesda / id Software обявиха, че затворената бета на DOOM която беше обещана на хората закупили си Wolfenstein: The New Order ще започне в 5 сутринта на 1 април и ще приключи на 6:59 сутринта на 4 април. Във въпросната ще могат да участват и хората закупили си дигитално копие на Wolfenstein: The New Order преди 26 май, 2014.

Doom

Ако отговаряте на условията и сте се регистрирали на необходимото място, би трябвало да получите мейл с код непосредствено преди началото на въпросната.

Относно самата бета – в нея ще можем да играем на две карти Heatwave и Infernal. Наличните режими ще са 6v6 Team Deathmatch и Warpath. Демона с който ще може да се играе е Revenant, а оръжиятя ще бъдат Rocket Launcher, Plasma Rifle, Super Shotgun, Vortex Rifle, Static Rifle, Heavy Assault Rifle и Lightning Gun. „Power“ оръжието ще бъде Gauss Cannon. От към екипировка бетата ще включва Frag Grenade, Personal Teleporter и Siphon Grenade.

Следва зрелищен нов MP трейлър:
» Продължи нататък »

 
1 коментар

Публикувано от на 9 март, 2016 в Doom, Games

 

Етикети: , , , , , , ,

Безплатно – Dark Souls Prepare to Die Edition

UPDATE: Раздаването приключи.


Ако по някаква причина искате да си го причините, Golden Joystick Store раздават безплатни Steam кодове за Dark Souls Prepare to Die Edition-а.

DS-1024

Всичко което трябва да направите е да попълните формата тук и до 7 дни би трябвало да получите код на мейла. Само не забравяйте, ако решите да играете предварително да си инсталирате DSFix, защото както може би си спомняте, PC „порта“ на играта е един от най-титаничните провали в историята на PC портовете, през последните 5 години. 😉

 
3 коментара

Публикувано от на 9 март, 2016 в Games

 

Етикети: , , , , , ,

Видео

Game of Thrones Season 6 – Trailer

След една купчина тийзъри – най-накрая трейлър на 6-ти сезон на Game of Thrones!

GoT-Tyrion.0
» Към видеото »

 
Вашият коментар

Публикувано от на 9 март, 2016 в Сериали, Game of Thrones

 

Етикети:

Видео

Hardcore Henry – Official Trailer 2

Оп, ново трейлърче на „The First Ever Action POV Feature Film“ – Hardcore Henry. 😉

Hardcore-Henry---Official-Trailer-2
» Към видеото »

 
Вашият коментар

Публикувано от на 8 март, 2016 в Филми

 

Етикети: , , , , , ,

Проблеми с NVIDIA GeForce driver 364.47

Лол NVIDIA… последните няколко дни бях зает с разни преинсталации, но преди малко с изненада открих, че NVIDIA са успели да сътворят поредното фиаско с актуалните си GeForce Game Ready 364.47 WHQL драйвъри.

В интернедите (форума на NVIDIA, NeoGAF, reddit и т.н.) юзъри с най-различни конфигурации се оплакват от… най-различни проблеми свързани с въпросните. Проблемите са най-вече под Windows 10 (каква изненада) и при потребители с няколко монитора, но все пак имайте едно на ум. До колкото виждам, в момента драйвърите не са налични в GeForce Experience (махна ли са ги), но ако вече сте ги свалили и системата Ви се държи мега странно… от това е.

giphy

Иначе съвета който NVIDIA са дали преди да ги махнат е да не ползвате „Express“ инсталацията а Custom -> Clean Install.

Предвид факта, че тук говорим за WHQL Game Ready а не бета драйвъри, фейла е… огромен.
Аз имах късмет че преинсталирах вчера и явно съм ги пропуснал но, някой успя ли да се изпържи?

UPDATE: Пуснаха нови драйвъри – 364.51 Beta

364_51-Beta

 
13 коментара

Публикувано от на 8 март, 2016 в Плюнка, Хардуеър, NVIDIA

 

Етикети: , , ,

Overwatch идва на 24 май

Blizzard обявиха, че PC, PS4 и Xbox One версиите на Overwatch ще излязат на 24 май 2016-та. Преди това от 5 до 9-ти май играта ще бъде в отворена бета (а ако си я пре-ордърнете от определени места ще можете да се включите в отворената бета още на 3 май).

overwatch-date

Играта разбира се е налична за предварителна поръчка както в battle.net така и в ozone.bg. Озонци имат и колекционерското издание (клик).

В този ред на мисли, Вие успяхте ли да тествате затворената бета? Хареса ли Ви? Ще купувате ли?

Оставям Ви с актуалното Dev видео с Jeff Kaplan:
» Към видеото »

 
1 коментар

Публикувано от на 8 март, 2016 в Games, Overwatch

 

Етикети: , ,

Dota 2: The Manila Major

Докато разни хора изчисляват щетите от the shitshow наречено The Shanghai Major, Valve побързаха да обявят, че финалния Major за сезона ще се проведе между 7 и 12-ти юни в Манила, Филипините, а отборите имат до 27 този месец за да финализират евентуалните промени по съставите си.

blog_manila_announcement

Билетите ще бъдат LIVE на 12 март. Организатор са PGL, а и освен това подозирам, че този път Valve ще са доста по намесени в събитието, така че едва ли ще видим такъв впечатляващ „Symphony of Fails“ като в Шанхай.

Следва трейлъра на The Manila Major който е… разочароващ:
» Продължи нататък »

 
1 коментар

Публикувано от на 8 март, 2016 в Dota 2, Games, MOBA

 

Етикети: , , , , , ,

Прекратяват разработката на Fable Legends

Хъ, това беше… неочаквано (поне за мен).

Hanno Lemke (General manager, Microsoft Studios Europe) обяви (news.xbox.com), че Microsoft Studios прекратяват разработката на Fable Legends. Освен това, компанията обсъжда затварянето на Lionhead Studios.

За капак, Lionhead не са единствените засегнати от въпросното… преструктуриране, защото Press Play Studios (Max: The Curse of Brotherhood) също ще бъдат затворени, което означава и край на разработката на Project Knoxville (каквото и да е било това).

StudiosLogo-940x520

Съдбата на Lionhead Studios още не е съвсем ясна, но текста и самия факт, че M$ са решили да убият Fable Legends не дава надежди за тяхното оцеляване.

Ако някой от Вас случайно е бил част от бетата на Fable Legends, тук има още малко инфо по темата.

 
Вашият коментар

Публикувано от на 7 март, 2016 в Fable, Free-to-Play, Games

 

Етикети: , , , , ,

Без 10 Cloverfield Lane в България…

В началото на годината, Джей Джей Ейбрамс ни изненада с чудесната новина, че прави нов Cloverfield филм – 10 Cloverfield Lane. Още по чудесната новина идваше от факта, че филма ще излезе съвсем скоро – US премиерата е на 11 март.

Въобще, живота беше чудесен… докато не се оказа, че живеем в БГ, където филма… няма да се излъчва. 😀 Не е особено ясно каква е причината за това решение, но преди малко на въпроса ми защо не виждам филма в актуалния им списък със заглавия, Форум Филм България любезно отговориха, че цитирам:

Към момента не предвиждаме да го разпространяваме в България. В случай на промяна – ще уведомим своевременно.

😦

Та да. Ако като мен чакате 10 Cloverfield Lane… ще си почакате. 😦

10cloverfieldlane

 
10 коментара

Публикувано от на 7 март, 2016 в Филми

 

Етикети: , , , , , , ,

Видео

Mirror’s Edge Catalyst – Gameplay

На Mirror’s Edge фронта, EA и DICE публикуваха статия разискваща различните елементи в играта – движение, битки, гаджети и т.н.

Mirrors edge

Цялата статия е тук, а по долу можете да видите двете видеа от въпросната разглеждащия движенията и битките в играта:
» Към видеото »

 
2 коментара

Публикувано от на 6 март, 2016 в Games, Mirror's Edge

 

Етикети: ,