Иии почти в последния момент – видео от актуалния Hearthstone Tavern Brawl. 😉
Архив на: Strangera
No Man’s Sky идва на 22 юни
Другата важна новина от изминалите няколко дни е, че No Man’s Sky най-накрая се сдоби с дата – 22 юни за EU.
Пре-ордърите са LIVE съответно в Steam, GOG и Humble Store. Освен това PC версията ще има и колекционерско издание включващо… мхм, Spase ship-че. 🙂
Никаква идея дали CE-то ще се предлага в БГ. 😦
Източник: no-mans-sky.com
Ghostbusters – първи трейлър
След известно отсъствие – наваксваме с новините.
Първа стъпка – УЖАСНИЯ Ghostbusters трейлър. Не искам да Ви сугестирам, ама… много е тъп, съжалявам.
» Към видеото »
House of Cards вече е наличен в БГ [Netflix]
Както може би знаете, днес (4 март) четвъртия сезон на House of Cards излезе в Netflix. Особено добрата новина обаче е, че заедно с това сериала се появи и в БГ Netflix-а. Припомням, че при старта на услугата по нашите ширини, въпросния мистериозно отсъстваше.
Това, плюс идващия съвсем скоро Marvel’s Daredevil и таксата поне за този месец започва да придобива смисъл. 😀
Ревю: PERSY STINGER i7-6700K
Наскоро имах удоволствието да си поиграя с една любопитна конфигурация, дело на Перси ООД, за която планирам да Ви разкажа след малко. Въпреки, че компанията е на родния пазар вече над 25 години, е доста вероятно да не сте ги чували (аз не бях), и причината за това е съвсем проста – Перси се занимават основно с асемблирането на най-различни сървъри и прочие ентърпрайс решения. От някакво време екипа предлага и геймърска серия, като по-долу ще Ви разкажа именно за една от актуалните им геймърски машини.
Съдържанието на ревюто е както следва:
» Продължи нататък »
First Contact: SUPERHOT
Eпичния „шутър“ SUPERHOT най-накрая излезе [steam link] и аз логично реших да запиша First Contact видео.
И ако не е станало ясно, играта наистина е SUPER… HOT! 🙂
» Към видеото »
Hearthstone Tavern Brawl, Ep.37 – Clash of the Minions
Новия Tavern Brawl – чарджове, таунтове… и бъгави микрофони. И много бюджетен доктор Буум.
Marvel’s Daredevil – Season 2 – Trailer, Part 2
Втората част на Marvel’s Daredevil, S2 трейлъра (първата част) e тук и в него има нинджи. Много и най-различни. 😉
The X-Files – This is the end
Помните ли „Плодчетата“? Да Ве, онова детско с ананаса, банана, кактуса и момиченцето (Роли, Пак, Трънчо и Кумба)? В моите детски години това филмче беше едно от най-интересните неща ЕВЪР. Преди години обаче направих грешката да си пусна един от епизодите и откровено си признавам, че бях на ръба да се нарежа от тъпотия. За щастие, успях бързо да забравя за него, без да си причина някаква сериозна вреда, и така… до днес. Днес… паметния 23 февруари 2016-та, когато чувството се завърна с пълна сила. Но не заради Трънчо, а заради финалния епизод от 10-ти сезон на Досиетата Х…
Не крия, че когато FOX обявиха, че ще „възкресяват“ сериала бях доста превъзбуда от новината. Все пак в съзнанието ми имаше само светли спомени за старите епизоди (както и за плодчетата)… и не, правя се че не си спомням филмите. Освен това, наскоро FOX бяха се справили доста адекватно с възкресяването на 24 (който явно планират да погребат отново, но това е друга тема). Пък и Дейвид Духовни си е Дейвид Духовни, а в последните години, покрай разни други роли Джилиън Андерсън доста ми се издигна в очите – абе въобще, потенциала за нещо чудесно беше наличен.
Уви, не мисля че очакванията ми можеха да са по далече от реалността. Ще го кажа в прав текст – десети сезон на Досиетата Х беше разхвърлян, не свързан, не логичен, безсмислен, безидеен и объркващ. Най-впечатляващото обаче беше в това, че с финалния си епизод, цялото нещото успя да кулминира в едно от най-тъпите неща което съм гледал по „телевизора“… а хората които ме познават знаят, че гледам бая сериали… и част от тях са МНОГО тъпи.
» Продължи нататък »
First Contact: Tom Clancy’s The Division Open Beta
През уикенда разцъках отворената бета на Tom Clancy’s The Division и логично реших да запиша First Contact видео. Получи се малко дългичко, но това е риска на MMO-тата. 😀
Ето видеото:
» Към видеото »











