RSS

Архив на: Strangera

Непознат's avatar

За Strangera

I don't drink, I don't smoke, I don't do drugs. I play video games, which I think is a far superior addiction to any of those

Отворената бета на Tom Clancy’s The Division започна!

От 14:00* днес (19.02) до 21-ви, Tom Clancy’s The Division е в отворена бета. Така че ако и Вие като мен сте на кантар за играта – сега е момента да тествате.

The Division

Бетата е налична в Steam, така че можете просто да се насочите насам (голямото банерче BETA) и да зацикляте.

Ето трейлър:
» Към видеото »

 
1 коментар

Публикувано от на 19 февруари, 2016 в Games

 

Етикети: , ,

Системните изисквания на Need for Speed

EA обявиха, минималните и препоръчителните изисквания за PC версията на Need for Speed (която излиза на 17 март).

NFS

Минимални Изисквания (можете да очаквате играта да ви върви на 720p30fps, low settings):
• OS: 64-bit Windows 7 or later
• Processor: Intel Core i3-4130 or equivalent with 4 hardware threads
• Memory: 6GB RAM
• Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB, or equivalent DX11 compatible GPU with 2GB of memory
• Hard Drive: 30 GB free space

Препоръчителни (1080p60fps, high settings):
• OS: 64-bit Windows 7 or later
• Processor: Intel Core i5-4690 or equivalent with 4 hardware threads
• Memory: 8GB RAM
• Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 970 4GB, AMD Radeon R9 290 4GB, or equivalent DX11 compatible GPU with 4GB of memory
• Hard Drive: 30 GB free space

Също така, имаме списък на поддържаните волани. Въпросните са както следва:
Logitech G27
Logitech G29
Logitech G920
Thrustmaster TX
Thrustmaster T150
Thrustmaster T300
Thrustmaster T500
Fanatec CSR

 
1 коментар

Публикувано от на 19 февруари, 2016 в Games, Need For Speed

 

Етикети: , , , ,

Видео

Hearthstone Tavern Brawl, Ep.36 – Lead from the Front

Още известен като режима:

So if the face plays taunt?
ME STILL GO FACE!

Brawl 36

В новия brawl, лицето има таунт. Съответно звучи разумно да си криете някакви тегави миниъни зад лицето… или просто да удряте по лицето… до смърт. Eто какво избрах аз:
» Продължи нататък »

 
Вашият коментар

Публикувано от на 19 февруари, 2016 в Free-to-Play, Games, Hearthstone

 

Етикети: , , ,

Marvel’s Daredevil – Season 2 – Trailer, Part 1

Ок, нека просто да се примирим с факта, че днес е деня на трейлърите! След поредица от тийзъри, Netflix и Marvel публикуваха истински трейлър на втори сезон на Daredevil.

Marvel's-Daredevi

Във видеото виждаме, че след събитията в един далечен сезон на „Живите Мъртви“, Jon Bernthal е изпушил много кутии с цигари, и е добил доста плътен глас… Мхм, трейлъра е посветен основно на Frank Castle a.k.a. The Punisher. 😉
» Продължи нататък »

 
1 коментар

Публикувано от на 15 февруари, 2016 в Сериали, Marvel Cinematic Universe

 

Етикети: , , , , ,

Видео

Снимките на Епизод VIII започнаха

Disney обявиха, че снимките на Междузвездни войни: Епизод VIII са започнали в Лондон днес. Има и видео, така че всички могат да започнат да откачат от хайп!!?!+!+“!“+“ 😀

Ep-8-thumb-1536x864-278076908271

Другата новина е, че Бенисио дел Торо се присъединява към актьорския състав.

Ето видеото:
» Към видеото »

 
Вашият коментар

Публикувано от на 15 февруари, 2016 в Филми, Star Wars

 

Етикети: ,

Single-player кампанията на Doom е около 13 часа

id Software заявиха, че сингълплеър кампанията на новия DOOM ще се минава за около 13 часа. Разбира се времето ще варира според трудността на която играете но средното време е около 13.

DOOM идва на 13 май 2016.

PS: Нещо интересно – Doom datamining reveals the return of the Spider Mastermind, a random boss system and more

 
Вашият коментар

Публикувано от на 15 февруари, 2016 в Doom, Games

 

Етикети: , , , ,

Quantum Break няма да е налична в Steam

Още една неприятна новина за хората планиращи да цъкат PC версията на Quantum Break – в Major Nelson podcast-а, Aaron Greenberg (Xbox marketing guy) e заявил, че играта е (шокиращо) Windows Store exclusive. Т.е. не, няма да може да си я купите през Steam (или някоя друга дигитална платформа за която би Ви пукало).

Quantum_Break_time_blast

Добрата новина e, че ако имате Xbox, ачийвмантите и сейвовете ще се прехвърлят между PC и Xbox One… което въобще не ме вълнува, понеже нямам Xbox One. 😀 Също така не харесвам „гейминг платформите“ на M$. Защо? Да кажем, че още не съм забравил Games for Windows – Live…

На този етап обаче съм малко объркан, дали играта ще има ритейл PC версия.

Източник: pcgamer.com

 
3 коментара

Публикувано от на 15 февруари, 2016 в Games, Quantum Break

 

Етикети: , , , , ,

Видео

Game of Thrones тийзър

И едно тийзър трейлърче на 6-ти сезон на Game of Thrones.

GOT
» Към видеото »

 
1 коментар

Публикувано от на 15 февруари, 2016 в Сериали, Game of Thrones

 

Етикети: ,

Видео

10 Cloverfield Lane – нов трейлър

Ново трейлърче на 10 Cloverfield Lane!

10-Cloverfield-Lane
» Към видеото »

 
Вашият коментар

Публикувано от на 15 февруари, 2016 в Филми

 

Етикети: , , , , , , ,

Deadpool „ревю“

10/10 will Deadpool again!

Deadpool

PS: Останете до края на надписите, има бонус сцена.
PS2: Добре де, не е точно 10/10 ама някак си не вървеше да напиша 7.5/10 will Deadpool again… примерно! А и филма е твърде глориъс за да бъде пропуснат!

 
3 коментара

Публикувано от на 14 февруари, 2016 в Ревю, Филми

 

Етикети: , , , ,